Açıklama

Kayıt Sistemi (Yeni)

Darbeye, titreşime, toza ve suya karşı dayanıklı, gece görüş özelliği olan yeni araç içi IP kamera ve Network Video Recorder  ( NVR ) sistemleri ile öğrenciler ve yol güzergâhı 30 gün boyunca kayıt altına alınıyor. Üstelik sistem, araç kontağı kapalıyken de aracın aküsüne zarar vermeden belirli bir süre kayıt etmeye devam edebiliyor.

Takip Sistemi (Yeni)

Araç takip sistemi sayesinde aracın konumu anlık olarak takip ediliyor. 

Koltuk Sensör Sistemi (Yeni)

Ducato bizi uyarıyor!

Araçta her koltukta öğrenci ağırlığına duyarlı, 9 kg hassasiyetinde sensörlü sistemler bulunuyor. Sistem, kontak kapatıldıktan sonra eğer hala koltuklarda oturanlar var ise öncelikle şoföre 15 saniye boyunca araç içi sesli ve görsel uyarı, daha sonra 15 saniye boyunca 4’lü flaşörlerin yanması ve 5 dk. sonrasında da eğer müdahale edilmez ise dışarıya uyarı amaçlı sürekli korna çalma şeklinde çalışıyor.

Emniyet Kemer Sistemi (Yeni)

3 noktalı ve ayarlanabilir özelliği lle emniyet kemerleri yolcu ve öğrencilerin boyuna göre ayarlanabiliyor.

Okul Taşıtı Diğer Güvenlik Özellikleri

Otomatik kayar kapı’daki sıkışmayı önleyici güvenlik fitili sayesinde, kapı kapanırken bir engel çıkarsa; kapı otomatik olarak geri açılarak sıkışmayı engelliyor. 

Geri vites sesli ikazı sayesinde, araç geri vitese takıldığında etrafındaki yayalar sesli bir şekilde uyarılıyor.

360 derece görüş sağlayan dış kameralar ve harici monitör, şoförün ilk hareket esnasında aracın etrafını görmesini sağlayarak herhangi bir kaza meydana gelmesini önlüyor. 

Diğer Kampanyalar

Sosyal Medyada Yön Otomotivi Takip Edin!