FIAT Yetkili servislerinde %20 işçilik indirimi ve %15 yedek parça indirimi fırsatı! Ayrıca uzatılmış garanti hizmetinde %50’ye varan indirim, servis işlemlerinizde Yapı Kredi World’e özel 8 taksit imkanı ve ücretsiz dezenfeksiyon hizmeti ayrıcalıkları sizi bekliyor!

  • Fiat Yetkili servislerinde 3 yaş ve üzeri şahıs müşterilerimize periyodik bakım işlemlerinde %20 işçilik indirimi ve %15 yedek parça indirimi!

3 yaş ve üzeri araç sahibi şahıs müşterilerimize periyodik bakım işlemlerinde; tüm filtre ve tüm yağ parçalarında %15 yedek parça indirimi ve periyodik bakım işçiliklerinde %20 işçilik indirimi uygulanacaktır. Kampanya FIAT Yol Arkadaşım üyeliği gerektirmektedir. (2007 model öncesi araçlar için üyelik koşulu bulunmamaktadır.)

  • Uzatılmış Garanti Hizmetinde %50’ye varan indirim!

Aracınızın garantisini %50’ye varan indirimli fiyatlar ile uzatıyoruz. Kampanyalı fiyat listesine https://otomobil.fiat.com.tr/satis-sonrasi/garanti/garanti-suresi-uzatma ve https://www.fiatprofessional.com/tr/satis-sonrasi/garanti/uzatilmis-garanti adreslerinden ulaşabilirsiniz. Uzatılmış garanti hizmeti km ve yıl limitleri dahilinde bakım puanı (orjinallik puanı) 66 ve üzeri olan Ducato, Scudo, Fullback ve Freemont modelleri haricindeki tüm araçlara satılabilmektedir . Uzatılmış garanti kampanyalı fiyatları Doblo ve Fiorino modelleri için 1 yaş ve üzeri araçlarda geçerlidir.

  • Yapı Kredi World’e özel 8 taksit!

Yapı Kredi World’e özel ;4+4 veya 4 taksit+1 ay taksit erteleme imkanı sunulmaktadır.

  • Tüm FIAT müşterilerimizin araçlarına ücretsiz ve koşulsuz profesyonel dezenfeksiyon işlemi!

Ücretsiz dezenfeksiyon işlemi bakteri ve virüslere karşı korunmada uyguladığımız etkili bir yöntemdir. Düşük basınçlı bir sprey veya iyonizer cihazı ile aracınızdaki tüm temas yüzeylerine (kapı iç panelleri ve iç/dış el tutamakları, koltuk oturak ve sırtlıkları, paspaslar, torpido üstü ve bagaj içine) 30-40 cm mesafeden uygulanır. Uygulama hem insan sağlığına hem de aracın torpido, kapı içi trim parçaları, koltuk gibi parçalarına zarar vermeyecek nitelikte onaylı profesyonel dezenfektan sıvısı ile yapılmaktadır. Aracınız toplamda 10 dakikalık sürede dezenfeksiyonu yapılmış olarak teslime hazır hale getirilir. Uygulamadan faydalanmak için FIAT Yetkili servislerinden “ücretsiz dezenfeksiyon işlemi” randevusu almanız yeterli olacaktır. Serviste işlem yaptırma koşulu bulunmamaktadır.

Kampanyalar 2 Ağustos – 30 Eylül 2021 tarihleri arasında geçerlidir. Servis randevularınızı randevu.fiat.com.tr adresinden veya Fiat Yol Arkadaşım uygulaması üzerinden alabilirsiniz. FIAT Yol Arkadaşım uygulamasını cep telefonunuza indirerek ücretsiz üye olabilir ve aracınızla ilgili pek çok bilgiye uygulama üzerinden ulaşabilirsiniz. Kampanyalar farklı kampanyalar ve indirimlerle birleştirilemez. FIAT kampanyaları durdurma, sona erdirme ve kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Detaylı bilgi için FIAT Yetkili Servisleri veya Müşteri İlgi Merkezi: 444 22 55 ile irtibata geçebilirsiniz.

Diğer Kampanyalar
  • İçerik hazırlanıyor.

  • Tek Tıkla Showroom Evinizde! X
    Görüntülü Görüşme