Servis Randevu Formu

Satış Sonrası Hizmetler konusunda yaptığımız çalışmalar ve sizlere sunduğumuz çözümlerle, beklentilerinizi en üst düzeyde karşılamak, sizleri servisimizden memnun ve mutlu olarak evlerinize uğurlamak en büyük hedefimizdir.

Servis Randevu Formu

Fiat Ticari Hizmetler

Hızlı Servis

Hızlı Servis

Hızlı Servis ile 1 saatte yolunuza devam edin!

LPG

LPG

Siz de LPG dönüşümü ile daha ekonomik ve çevreye daha duyarlı ve güvenli bir sürüş keyfi için bir FIAT yetkili servisine başvurabilirsiniz.

Acil Servis

Acil Servis

Nerede olursanız olun, 365 gün 24 saat yanınızdayız. Aracınızda herhangi bir sorun ile karşılaştığınızda tek yapmanız gereken Acil Servis hattımızı arayarak operatöre bulunduğunuz yeri bildirmek.

Yedek Araç

Yedek Araç

Fiat Yetkili Servisleri'nde, araçlarını aynı gün içinde teslim alamayan mekanik şahıs müşterilerimize ücretsiz yedek araç hizmeti!

Yakıt Güvence Sistemi

Yakıt Güvence Sistemi

Akaryakıtınızı sürekli OPET istasyonlarından alırsanız, akaryakıtdan kaynaklanabilecek hasarlara karşı onarım maliyetleri size yansımıyor. Yakıt güvence sistemi aracın garanti süresince veriliyor.

 Fiat Kasko

Fiat Kasko

FIAT marka araçlar için özel olarak hazırlanan FIAT Kasko Poliçesi, her türlü riske karşı aracınızın uğrayacağı zararları güvence altına alır ve aracınızda oluşan tüm hasarlar FIAT yetkili servislerinin güvencesi ile onarılır

Hasar Destek Hizmeti

Hasar Destek Hizmeti

Kaza yapmanız durumunda, kaskonuz olsa da olmasa da, 444 22 55 Fiat Müşteri İlgi Merkezini arayarak FIAT yetkili servislerine aracınızı ücretsiz olarak çektirebilir, kaza tespit tutanağı ve sigorta işlemleri ile ilgili izlemeniz gereken adımlar konusunda destek alabilirsiniz.

Hasar İşlemlerinde Anlaşmalı Olduğumuz Sigorta Şirketleri

UlysseYeni Doblo !ScudoFiat 500eEgea CrossDoblo Combi 20. Yıl Özel SeriEgea Cross Wagon Doblo CombiYeni Egea SedanDoblo CargoYeni Egea HatchbackFiorino CombiFiorino CargoEgea Station WagonDucato VanPandaPratico500XDucato Kamyonet500LDucato Minibüs500C500Doblo Panorama
Tek Tıkla Showroom Evinizde! X
Görüntülü Görüşme