Servis Randevu Formu

Satış Sonrası Hizmetler konusunda yaptığımız çalışmalar ve sizlere sunduğumuz çözümlerle, beklentilerinizi en üst düzeyde karşılamak, sizleri servisimizden memnun ve mutlu olarak evlerinize uğurlamak en büyük hedefimizdir.

Servis Randevu Formu

Fiat Hizmetler

Hızlı Servis

Hızlı Servis

Hızlı Servis ile 1 saatte yolunuza devam edin!

LPG

LPG

Siz de LPG dönüşümü ile daha ekonomik ve çevreye daha duyarlı ve güvenli bir sürüş keyfi için bir FIAT yetkili servisine başvurabilirsiniz.

Acil Servis

Acil Servis

Nerede olursanız olun, 365 gün 24 saat yanınızdayız. Aracınızda herhangi bir sorun ile karşılaştığınızda tek yapmanız gereken Acil Servis hattımızı arayarak operatöre bulunduğunuz yeri bildirmek.

Yedek Araç

Yedek Araç

Fiat Yetkili Servisleri'nde, araçlarını aynı gün içinde teslim alamayan mekanik şahıs müşterilerimize ücretsiz yedek araç hizmeti!

Yakıt Güvence Sistemi

Yakıt Güvence Sistemi

Akaryakıtınızı sürekli OPET istasyonlarından alırsanız, akaryakıtdan kaynaklanabilecek hasarlara karşı onarım maliyetleri size yansımıyor. Yakıt güvence sistemi aracın garanti süresince veriliyor.

 Fiat Kasko

Fiat Kasko

FIAT marka araçlar için özel olarak hazırlanan FIAT Kasko Poliçesi, her türlü riske karşı aracınızın uğrayacağı zararları güvence altına alır ve aracınızda oluşan tüm hasarlar FIAT yetkili servislerinin güvencesi ile onarılır

Hasar Destek Hizmeti

Hasar Destek Hizmeti

Kaza yapmanız durumunda, kaskonuz olsa da olmasa da, 444 22 55 Fiat Müşteri İlgi Merkezini arayarak FIAT yetkili servislerine aracınızı ücretsiz olarak çektirebilir, kaza tespit tutanağı ve sigorta işlemleri ile ilgili izlemeniz gereken adımlar konusunda destek alabilirsiniz.

Neden Yetkili Servis?

Fiat yetkili servislerinde orijinal yedek parçalarımız ve konusunda uzman eğitimli personelimiz tarafından üretici firma standartlarında bakım ve onarım hizmeti verilmektedir.  Yetkili servislerimizde yapılan ve müşterilerimiz tarafından bedeli ödenen işçilikler, kilometre sınırı olmaksızın 24 ay boyunca onarımı yapan yetkili servisin ve değiştirilen yedek parçalar kilometre sınırı olmaksızın 24 ay boyunca Fiat’ın garantisindedir.

Yetkili servislerimizde müşterilerimize ayrıcalıklı hizmetler sunmaktayız. Bakım ve mekanik  aksam onarımı için araçlarını servise bırakan ve aynı gün içinde teslim alamayan şahıs müşterilerimiz ücretsiz yedek araç hizmetimizden yararlanabilir. Aracı aynı gün içinde teslim edeceğimiz durumlarda ulaşım ihtiyacınızın olması durumunda gideceğiniz yere ulaşmanız için ulaşım hizmeti sunulmaktadır.  Ayrıca müşterilerimiz aracı serviste iken durumunu online olarak takip edebilirler.

Neden Orjinal Yedek Parça?

OPAR markası, Fiat Ricambi ve Fiat Accessori markaları ile birlikte orijinal ve eşdeğer parçalarda, Diğer Marka, Akü, Aksesuar ve Yağ markaları ile birlikte Tofaş Türk Otomobil Fabrikası A.Ş. bünyesinde ve güvencesinde hizmet vermektedir.  “TOFAŞ Yedek Parçası her yerde bulunur” imajını oluşturan ve bunu belleklere kazıyan OPAR, Tofaş’ın araç satışındaki başarısına büyük katkı sağlamıştır.

Bu parçalar;

  • Aracınızın güvenliğini, kalitesini, dayanıklılığını ve estetiğini korumasını sağlar.
  • Aracınızın orjinalliği korunur.
  • Üretici garantisinin sürdürülmesini sağlar.
  • Aracınızı maksimum performans göstermesini sağlar.
  • Aracınızın ömrünü uzatır.
  • Maddi kazanç sağlar.

Periyodik Bakım

Aracın uzun ömürlü olması için doğru bakım şarttır. Bu nedenle 1.3 Multijet araçlarda her 10.000 kilometrede bir yağ bakımı olmak üzere, tüm araçlarda her 20.000 kilometrede (veya kilometre dolmazsa yılda bir kez) periyodik bakımların yapılması gereklidir. Periyodik bakım işlemleri kullanıcı el kitaplarında belirtilen zaman ve kilometrelerde yapıldığında

• Sürüş güvenliğiniz ve aracınızın maksimum performans ile kullanımı,
• Ortaya çıkabilecek arızalara karşı önleyici tedbir alınması,
• Aracın kullanım süresince çevreye zarar vermeyecek emisyon standartlarında kalması sağlanmış olur.

Periyodik bakımlar FIAT yetkili servislerinde eksiksiz ve FIAT’ın tarif ettiği standartlarda yapılmaktadır.

Geri Çağırma Kampanyası Sorgulama

Aracınızın yol şartlarına uygunluğu ve güvenliğiniz için müşterilerimizden gelen geri dönüşler ile birlikte Üretici ile yapılan çalışmalar sonrası geri çağırma kampanyaları düzenlenmiştir. Geri çağırma kampanyaları aracınızı bazı arızalarını düzeltmek ve/veya mevcut sistemleri güçlendirmek için yayınlanmaktadır. Bu nedenle en kısa sürede yetkili servisi arayınız. Bu müdahaleler ücretsiz yapılmaktadır.

Hasar İşlemlerinde Anlaşmalı Olduğumuz Sigorta Şirketleri

UlysseYeni Doblo !ScudoFiat 500eEgea CrossDoblo Combi 20. Yıl Özel SeriEgea Cross Wagon Doblo CombiYeni Egea SedanDoblo CargoYeni Egea HatchbackFiorino CombiFiorino CargoEgea Station WagonDucato VanPandaPratico500XDucato Kamyonet500LDucato Minibüs500C500Doblo Panorama
Tek Tıkla Showroom Evinizde! X
Görüntülü Görüşme